Lucky me: Valio Alma

Suur oli minu üllatus, kui Kairi (blogi cairzu) minuga enne jaanipäeva ühendust võttis ja teatas, et mina olen tema Valio Alma blogiloosi võitja :D. Tundub, et aastas korra peab ikka blogiloosidega ka õnne olema (eelmise võitsin eelmise aasta juulis). Kuu lõpp terendas silme ees ning igasugune toiduabi oli väga teretulnud :P! Valio Alma oli ka toredalt vastutulelik ning nende müügiesindaja tõi kotikese mulle koju kätte. 

heleinasmeow Instagram

Kotikene peitis endas 6 uut jogurtismoothie't (igast variandist 2) ning 10 väikest kodujuustupotsikut (igast maitsest 2). Õnneks meie väike pere sööb nii kodujuustu kui ka jogurtit :P. Mõni kodujuust sai ka emale kingitud, sest noh, me ei jõudnud neid nii palju ära süüa :D. You know, realiseerimistähtaegu ei anna edasi lükata ;).

Smoothie'dest on meie pere lemmik mango-passionivilja, mis on täpselt paras - magususelt (me ei ole meeletud magusahambad), mangomaitselt (fännid!), puuviljatükkidelt, värskuselt. Ostaks veel!

Kõige magusam on pirni-õuna-banaani, mis siis meie maitsele jääb liiga magusaks. Sees on ka kuidagi teralisemad tükid. Keskmise magususega on banaani-maasika-kiivi, mida veel hädapärast kannatab juua. Maitse on mõnusalt mahe ning koostis on tükkideta. 


Kodujuustudest oli suur üllataja soolakurgi ja tilliga variant. Ei oodanud, et tegu oleks nii maitsva ja nii "valmis" tootega. Saab kohe toidu kõrvale salatina tarbida! Parajalt soolane ja kurgine. 

Kõige vähem maitses keelele rasvatu versioon. Seda just oma soolasuse tõttu, sest tundus, et seda oli lusika asemel ikka kulbiga pandud. Koostises olid ilusad suured terad.

Kõige rohkem meeldis klassikaline kodujuust oma kreemise maitse poolest. Seda saab ideaalselt kasutada meie lemmiksalati (avokaado-makra-kodujuust-sidrun) valmistamisel.

Järgmiste maitseteni :D!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram