Adventcalendars: week #3


Olemegi jõudnud vilkalt kolmandasse nädalasse. Lootsin postituse kiiremini kokku panna, pildidki olid juba tehtud, kuid mu uus töö on võtnud oma tolli ning koju tulles ei ole enam eriti tahtmist veel kuvari taga aega veeta, kui juba nagunii on terve päev silmi väsitatud. 


Uba ja Humal õllekalender


#12 The Boston Beer Company "Samuel Adams Cream Stout" (USA) - inspireeritud magusatest, traditsioonilistest Inglise stout õlledest, on see rikkalik ja kreemikas stout pungil mõnusast röstisest mekist ja magusama-poolsest järelmaitsest.

#13 Põhjala pruulikoja "Routa Cloudberry IPA" (Eesti) - Routa tähendab eesti keeles Härmatis ning on toodetud eksklusiivselt Soome turu jaoks Soome rukkilinnastest ja Soome murakatest. 

#14 Brouwerij Bosteels "Tripel Karmeliet" (Belgia) -  Kuldne belgia õlu, mis nägi valgust esmalt 1996ndal aastal 1679 aasta retsepti järgi.

#15 Pühaste pruulikoja "Mosaiik" (Eesti) - Vienna linnastega pruulitud täidlane puuviljanootidega IPA. Sisaldab rohkelt Mosaic humalaid, nüansiks Austraalia päritolu Vic Secret.

#16 Ruosniemen Panimo "Vuorineuvos" Imperial Stout (Soome) - süsimust Columbuse humalaga stout. Sobib hästi magustoituga!

#17 Tanker'i pruulikoja "Külmale maale" (Eesti) piparmündiga stout, mis ei jäta sind külmaks vaid soojendab üles su südame. Naudi seda õlut ja lase ennast kanda reisile, mis on nagu metsik merereis tõrvatud tammelaudses viikingite laevas mööda tormiseid meresid kodusadamat osides. Kuigi teel võid kohata erinevaid ohtusid nagu tahmaselt purskavate tulemägede lähedust, mahedat rummist soojust või rohmakat mässu laeva pardal, ootab sind sihtkohta jõudes meeldivalt külm rahulolu, kõik eelnev kaotab tähtsuse ning saabub õnnis vaikus. Tere tulemast Kylmale Maale, mis ei olegi nii karm ja trööstitu nii kuis legendides räägitakse vaid võtab sind vastu kui parim sõber, kellega koos avastad oma õnnemaa.

#18 Traquair House Brewery "Jacobite Ale" (Lõuna-Šotimaa) - keskmisest täidlasem karamellise iseloomuga ale tüüpi tume õlu.


Lookfantastic


#12 FOREO LUNA™ play + Day Cleanser (masin: 35,45 €, 15 ml, ~5 €) - Oi, selle üle olen üliõnnelik. Saabki ülikuulsa Foreo näopuhastusmassina ära proovida :P.#15 NUXE Huile Prodigieuse Or (10 ml, 5 €) - olen juba korra Lookfantastic ilukarbikesest saanud

#16 Pur Minerals Impact Plus Mascara (3.4 g, ~17 €)

#17 Bellapierre Cosmetics Gel Eye Liner (täissuuruses toode, 18,45 €)

#18 CODAGE Micro-Peeling Mask (15 ml, ~22 €)


Sellised olid siis meie leiud. Õllekalender pakub järjest intrigeerivamaid õllesid, mida lausa lust proovida. LF kalendri hitt oli kindlasti Foreo Luna play, kuid rahul olen põhimõtteliselt kõigega. Nuxe õli oman juba praegu, kuid mul ei ole midagi läikivate õlide vastu :).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Instagram